Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lee Ms. Lee
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Fulike

CONTACT US

Trade begins with communication.

Produktet e nxehta
Product Center
 • Formë e lezetshme për fëmijë për fëmijë të pathyeshëm
  Formë e lezetshme për fëmijë për fëmijë të pathyeshëm
 • Takëm për fëmijë Fibra prej 4 copë Piggy Shape
  Takëm për fëmijë Fibra prej 4 copë Piggy Shape
 • Takëm për fëmijë Fibra natyrale prej 3 copë
  Takëm për fëmijë Fibra natyrale prej 3 copë
 • Pllaka plastike sheshi bambu për ushqim
  Pllaka plastike sheshi bambu për ushqim
 • Takëm pjatash të ndara me bambu të lezetshëm
  Takëm pjatash të ndara me bambu të lezetshëm
 • Dollap shumëngjyrësh plastike për dhoma gjumi
  Dollap shumëngjyrësh plastike për dhoma gjumi
 • Shishe plastike shampo me pompë për Hotel
  Shishe plastike shampo me pompë për Hotel
 • Kupa e ujit me shkumëza me përmasa fëmijësh
  Kupa e ujit me shkumëza me përmasa fëmijësh
 • Fëmijët Forma e Peshkut Gruri Lules e Kashtë
  Fëmijët Forma e Peshkut Gruri Lules e Kashtë
 • Ushqimi Bamboo Cute Animal Melamine Darka
  Ushqimi Bamboo Cute Animal Melamine Darka

ABOUT US

Ne HLCY Ecommerce është një kompani e mallrave shtëpiake. Nën markën tonë mallrat shtëpiake FULIKE të tilla si sendesh, enë gatimi, sendesh për fëmijë, kabinet ruajtjeje, sendesh të disponueshme, pajisje plastike, etj. Ne kemi avantazhet e zinxhirit të furnizimit me logjistikë të pjekur dhe zhdoganimit të eksportit, të cilat mund të plotësojnë kërkesat e dërgimit të porosive të ndryshme dhe të pranojmë terma të ndryshëm transaksionesh si FOB, CIF, EXW, DDP, DAP, etj. Bazuar në avantazhet e mësipërme, ne pranojmë urdhra për prodhim, OEM, dizajn dhe prodhim, urdhra me shumicë dhe pakicë. Gjëja më e rëndësishme është që ne kemi me përvojë stilistë produktesh, ekipe biznesi ndërkombëtar dhe departamente të pjekur të zinxhirit të furnizimit i cili na mundëson të furnizojmë produkte shtëpiake me cilësi të lartë bazuar në kërkesën e klientit, pa marrë parasysh projektimin dhe zhvillimin, përzgjedhjen e materialeve, efikasitetin e prodhimit ose detajet e paketimit, shkëmbimi i biznesit, logjistika dhe shpërndarja. Do tremujor, ne do të lançojmë të gjitha llojet e produkteve shtëpiake të cilat janë të njohura në treg dhe të dizajnuara rishtas. Mirëseardhja për të negociuar me klientët brenda dhe jashtë vendit, qëllimi ynë është t'u ofrojmë klientëve produkte të kënaqshme dhe të krijojmë situatë të favorshme.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 2015
  It is a Chinese brand established in 2015.
 • 100
  Our Factory Have More Than 100 Employees.
 • 10000
  More Than 10000 Square Meters Technical R&D Building.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim