Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lee Ms. Lee
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Fulike

CONTACT US

Trade begins with communication.

Топла производи
Product Center
 • Нераскинлива детска вечера со симпатична форма
  Нераскинлива детска вечера со симпатична форма
 • 4-парчиња Piggy облик Бамбус фибер Детски прибор за деца
  4-парчиња Piggy облик Бамбус фибер Детски прибор за деца
 • 3-парчиња Прибор за деца Природни бамбус влакна
  3-парчиња Прибор за деца Природни бамбус влакна
 • Пластични плочи од бамбус за храна
  Пластични плочи од бамбус за храна
 • Слатки Бамбус поделени плочи за прибор
  Слатки Бамбус поделени плочи за прибор
 • Шарена пластична кутија за фиоки за спална соба
  Шарена пластична кутија за фиоки за спална соба
 • Пластичен шише со шампон со пумпа за хотел
  Пластичен шише со шампон со пумпа за хотел
 • Куп на вода Бамбус со големина на деца
  Куп на вода Бамбус со големина на деца
 • Деца риба облик пченица сад од слама
  Деца риба облик пченица сад од слама
 • Симпатична вечера за мебел од фибер бамбус со животни
  Симпатична вечера за мебел од фибер бамбус со животни

ABOUT US

Ние HLCY трговија е компанија за домаќинства за домаќинства. Под нашиот бренд FULIKE добра за домаќинства како што се прибор за јадење, прибор за готвење, прибор за деца, садови за складирање, прибор за еднократна употреба, пластични материјали, итн. Имаме предности на зрели логистики на снабдување со логистика и извозно царинење, кои можат да ги исполнат барањата за испорака на различни нарачки и да прифатиме различни услови за трансакција, како што се FOB, CIF, EXW, DDP, DAP, итн. Врз основа на горенаведените предности, прифаќаме нарачки за производство, ОЕМ, дизајн и производство, нарачки на големо и мало. Најважно е дека имаме искусни дизајнери на производи, меѓународни деловни тимови и зрели оддели за снабдување со синџири, што ни овозможува да снабдуваме производи со висок квалитет на домаќинството засновано на побарувачката на клиентот, без оглед на дизајнот и развојот, изборот на материјали, ефикасност на производството или детали за пакување, деловна размена, логистика и дистрибуција. Секој квартал ќе лансираме сите видови на производи за домаќинства кои се популарни на пазарот и ново дизајнирани. Добредојдовте на преговори со клиенти дома и во странство, нашата цел е да им обезбедиме на клиентите задоволителни производи и да создадеме понудената ситуација.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 2015
  It is a Chinese brand established in 2015.
 • 100
  Our Factory Have More Than 100 Employees.
 • 10000
  More Than 10000 Square Meters Technical R&D Building.
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање